NovinkyZX Spectrum

Právě vyšla rozšířená verze Cosmic Payback

Dneska bylo oznámeno, že je možnost zakoupit novou edici hry, kde vás čeká honba za zlatem, skákání po nepřátelské planetě. Tohle všechno budete dělat, mimochodem pro miliontou záchranu individuí, kteří si říkají lidé.

Planeta Země, rok 2562. Po staletích válek a utrpení se do světa začal pomalu vracet mír. Jakmile se civilizace začala vzpamatovávat, dopadla na ni další krize – mimozemská armáda drancovala Zemi a vzala s sebou prakticky všechny známé zásoby zlata. Společnost byla uvržena do chaosu – finanční trhy zažily recesi bezkonkurenčních rozměrů, výroba elektroniky úplně skončila a lidé se zubními výplněmi se neodvažovali bloudit po veřejnosti.

Právě vyšla rozšířená verze Cosmic Payback

Byla vytvořena mezinárodní pracovní skupina s cílem sehnat po celém světě zlato. Díky sehnání posledních zbytků, už toho nepatrného množství se podařilo postavit lidstvu raketoplán. Jedná se o nástroj, který má posloužit spravedlnosti v odvetném útoku. Raketoplán obsahuje několik sférických průzkumných lusků, které se mohou pohybovat po planetárním povrchu tím, že se od něj odráží.

Jste zodpovědní za pilotování lusku a navrácení veškerého zlata na Zemi. Pokud tato mise selže, bude lidstvo odsouzeno k návratu do doby kamenné. Jste naše jediná naděje!

Právě vyšla rozšířená verze Cosmic Payback

Tak to byl přímo filmový úvod do hollywoodského trháku. Graficky to bude jen o malý chlup horší. Rozšířená edice této vesmírné „hopsačky“ přináší šest nových úrovní v „bonusovém balíčku“, který je dostupný z hlavního menu. Vylepšené některé obrazovky (Game Over, titulky a hlavní menu), dále se opravily nějaké chyby ve hře příležitostného módu a také v hudebním přehrávači, proběhla i optimalizace titulu.

Právě vyšla rozšířená verze Cosmic Payback

Hra má k dispozici dva režimy hry: arkádový režim a režim ideální pro příležitostné hráče. Arkádový režim je boj o co nejvyšší skóre a nabízí pouze omezený počet životů, zatímco příležitostný režim je bez skóre a má nekonečný počet životů. Takže tvrďáci určitě mají už vybráno.

Zdroj
bitmapsoft.co.uk

Martin Flashback

Na stránky píšu občasné novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Podobné články

Napsat komentář

Back to top button