InternetNovinkyPC

Remake Prince Of Persia v multiplatformním enginu Unity

Legendární Prince of Persia vyšel snad na všechny myslitelné platformy. Minulý rok třeba po dvou letech vývoje i na Atari XL/XE. Dostalo se i na modernější remake v enginu Unity, pro operační systémy Windows, Linux a MacOS.

Remake Prince Of Persia v multiplatformním enginu Unity

Prince of Persia je hra, která obsahovala spoustu dobře navržených úrovní a udivovala nadčasově plynulým pohybem hlavní postavy. Hra samotná byla plná nebezpečí, protože jste si museli dávat pozor, abyste nepropadli uvolněnými podlahami, nezemřeli po souboji se strážemi, nebyli rozdrceni branami a nebo v nejhorším případě se parádně nepropíchli na smrtících bodcích.

Jestli s úsměvem na rtech vzpomínáte na hraní této klasické hry z roku 1989, možná by stálo za to vyzkoušet tento remake. Omrkněte odkaz níže, kde si hru můžete stáhnout. Když se bude líbit a nebo najdete nějakou chybu, vývojář HoussamChab bude rád za zpětnou odezvu.

Další
houssamchab.itch.io
Zdroj
indieretronews.com

Martin Flashback

Na stránky píšu občasné novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Podobné články

Napsat komentář

Back to top button