NovinkyZX Spectrum

Akční střílečka na ZX Spectrum APULIJA-13 ve verzi V2.0

Dámy a pánové, informace o nové verzi hry, která je určena pro ZX Spectrum se objevila na portálu Indie Retro News. Alessandro Grussu nedávno oznámil, že APULIJA-13 V2.0 je k dispozici ke stažení. Tato verze byla byla rozšířena o nové vylepšení, ale nově také běží na 48K Spectrum (bez AY hudby).

Akční střílečka na ZX Spectrum APULIJA-13 ve verzi V2.0

Hra je ke stažení prostřednictvím webových stránek tvůrců. APULIJA-13 V2.0 je rozsáhlejší oproti původní verzi. Nový je pohled shora, podobný tomu ze hry Laser Squad. Cílem bylo vytvořit širší a uspořádanější herní plochu, která je nyní ve formátu 1:1. Hra má dvě úrovně obtížnosti, snadnější ovládání, nový informační panel, nepřátelé nejsou tolik agresivní, jako v předchozí verzi. Změny se dočkaly zvukové efekty, 128k AY hudba na pozadí a mnoho ostatních věcí.

Další
DiskuzeDownload
Zdroj
indieretronews.com

Martin Flashback

Na stránky píšu občasné novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Podobné články

Napsat komentář

Back to top button