AmigaNovinky

Upgrade myši na Amigu

Internetový obchod AMIGAstore nově nabízí upgrade, který dodá originálním myším pro Amigu laserovou technologii.

V obchodě je k objednání deska, která starou originální myš zbaví kuličky a nahradí jí laserovou technologií. Tato náhradní deska obsahuje laserový senzor ADNS-9800, který se používá v některých špičkových zařízeních pro hráče a designéry. Nabízí vysokou hodnotu 8500 DPI a díky své technologii také lepší operativu na více površích, který optické myši standardně mají.

Upgrade myši na Amigu

Deska je kompatibilní s nejběžnějšími modely myší, které se prodávaly s počítači Amiga 500, Amiga 600, Amiga 1200 a Amiga 4000. V tuto chvíli jsou k dispozici tři verze:

  1. PCB Laser Tank je kompatibilní se známým modelem Amiga Tank, prodávaným převážně se systémy Amiga 500 a Amiga 600.
  2. PCB ‚Laser A1200 je kompatibilní s myší prodávanou společností Escom s modelem Amiga 1200, kterou vyrobila Amiga Technologies.
  3. ‚Laser A4000 PCB je kompatibilní s myší Commodore, která se prodávala převážně se modely Amiga 1200, Amiga 4000 a 4000T, ale najdeme jí také v jednom z posledních balení A600 vyrobených společností Commodore. 
Další
Eshop

Martin Flashback

Na stránky píšu občasné novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Podobné články

Napsat komentář

Tip na další článek
Close
Back to top button