InternetNovinkyPC

Adventure Orion Burger je nově podporována systémem ScummVM

Milovníci kreslených dobrodružství mají nyní možnost vrátit se do minulosti a vyzkoušet si klasickou adventuru z 90. let.

Tým ScummVM nedávno s radostí oznámil plnou podporu klasické hry Orion Burger od společnosti Sanctuary Woods.

Herní engine přináší několik vylepšení, která v původní verzi chyběla, včetně podpory kolečka myši a možnosti používat mezerník k přeskakování animací chůze.

Adventure Orion Burger je nově podporována ScummVM

Jedná se o dobrodružnou hru, která kombinuje prvky point-and-click adventury s komickými hádankami. Orion Burger, galaktický fast food, si vybral Zemi jako další cíl pro svůj „nákup bílkovin,“ což by významně ohrozilo veškerý rozumný život.

Jako hlavní hrdina má hráč poměrně těžký úkol. Pokusí se prokázat, že na Zemi existuje inteligentní život a že lidstvo je mnohem víc než pouhé maso, určené k mletí do mezigalaktických burgerů.

Vývojáři prosí o pomoc s otestováním hry tím, že si stáhnete nejnovější build a přečtěte si pokyny pro testování. Celá logika hry byla natvrdo zakódována, takže je potřeba, aby lidi zkoušeli nejrůznější kombinace a ujistili se, že vše funguje dobře a odpovídá původní implementaci.

Zdroj
ScummVM

Martin Flashback

Na stránky píšu občasné novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Podobné články

Napsat komentář

Tip na další článek
Close
Back to top button