C64Novinky

Space Station 23 – nová hra z vesmírného prostředí

Vesmírné dobrodružství čeká na fanoušky počítače Commodore C64. Před pár dny totiž byla vydána nová hra.

Hra pro počítač Commodore C64 s názvem Space Station 23 byla vyvinuta společností Vector5 Games. Název hry je podle vesmírné stanice číslo 23, která byla zasažena asteroidem a navíc napadena mimozemšťany.

Hlavním hrdinou této hry je Joe Phoenix, který se právě vrátil z džungle a je nyní povolán k záchranné misi. Musíte se pokusit obnovit provoz ve vesmírné stanici a současně eliminovat všechny mimozemšťany.

Pro klasické řešení problémů budete vybaveni střelnou zbraní s omezeným množstvím munice. Takže nejlepší strategií při ničení mimozemšťanů je vždy najít jejich zdroj, jinak budou neustále přibývat, což může nakonec znamenat zbytečné plýtvání municí.

Hra nabízí následující vlastnosti:

  • 10 úrovní (3 s exteriérovou tematikou a 7 s interiérovou tematikou)
  • 240 různých místností k prozkoumání
  • Možnost ukládání a načítání hry

Kompatibilita:

Hra je otestována na skutečném hardwaru, TheC64 a emulátoru VICE. Hra podporuje režim PAL a také NTSC (jen pro chod v této normě není optimalizována).

Odkaz ke stažení najdete pd článkem.

Další
vector5games.itch.io

Martin Flashback

Na stránky píšu občasné novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Podobné články

Napsat komentář

Back to top button