NovinkyZX Spectrum

Je tu další verze hry Pac-Man pro ZX Spectrum

Her s ikonickým žlutým žroutem není nikdy dost. Tato legendární počítačová hra od společnosti Namco se ve své historii podívala snad na všechny myslitelné platformy.

Na spřátelených stránkách Indie Retro News bylo zmíněno již mnoho her s postavičkou Pac-Man. Od Jr. Pac-Mana na Intellivision, přes Pac-Mana na Pico-8, až po nejnovější Pac-Hack na ZX Spectrum (všechny se liší stylem od klasického hitu z 80. let).

PAC-MAN - Další verze hry Pac-Man pro ZX Spectrum

Nyní tady máme dostupnou další variaci od GLDM Games, kteří vydali svou verzi hry, která je k dispozici pro ZX Spectrum. Hlavní menu je sice v italském jazyce, ale to na samotné hratelnosti nic neubírá.

PAC-MAN - Další verze hry Pac-Man pro ZX Spectrum

Pac-Man byl na ZX Spectrum vydán již na počátku 80. let, ale na rozdíl od oficiální verze prodávané AtariSoftem před lety a novějšího Pac-Hacku je tato verze od GLDM Games vlastním portem klasické arkádové hry, ve které si podle slov vývojáře můžete užít zábavu při útěku před duchy a pojídání pilulek v plné kráse 8 bitů.

Další
Download
Zdroj
indieretronews.com

Martin Flashback

Na stránky píšu občasné novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Podobné články

Napsat komentář

Back to top button