NovinkyPC

Parachute, aneb nová digihra pro MS-DOS

Tohle se Nintendu nebude líbit! Pro MS-DOS je totiž k dispozici ke stažení neoficiální „digihra“ ze série Game & Watch. Takže stahujte, než to zakážou.

V roce 1981 tuhle kapesní herní konzoli (se nesmějte, dříve toho opravdu moc nebylo) vydalo Nintendo, jako další přídavek do řady Game & Watch. Nově si jí můžete zahrát v systému MS-DOS, díky lidem ze stránky friedpixels.

Parachute, aneb nová digihra pro MS-DOS

V této hře hráč ovládá postavu ve člunu, která má za úkol chytat přistávající parašutisty. Jakmile je nechytne, nebohého parašutistu sežere žralok. Jako u všech těchto her jste si mohli zvolit dvě obtížnosti. V těžší verzi (Game B) se padající týpkové mohou na chvíli zaseknout na stromech a po chvíli houpání se zase vydají vstříc vodní hladině, kde je čeká smrt… a nebo je zachráníte. Záleží jen na vaší pohotovosti.

Game & Watch byla řada kapesních herních konzolí, které vyráběla společnost Nintendo. U nás jsme tyto výdobytky moderní techniky znali pod názvem Elektronika IM, který náš spřátelený Sovětský Svaz kopíroval.

Jsem opravdu zvědav, kdy se ve společnosti Nintendo aktivuje právní oddělení a hra se bude muset předělat, v nejhorší variantě stáhnout z webu.

Další
Download
Zdroj
indieretronews.com

Martin Flashback

Na stránky píšu občasné novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Podobné články

Napsat komentář

Back to top button