NovinkySEGA

Sonic 2 ReMastered, aneb nová a lepší verze Sonic the Hedgehog 2

Jestliže jste fanoušci legendární postavičky Sonic, tak si můžete zahrát upravenou verzi hry Sonic the Hedgehog hry 2 z roku 1992, určenou pro MasterSystem.

Vylepšená verze je od MrCat a byla vydána prostřednictvím webových stránek SHC2016. Tato aktualizovaná verze má 3 zcela nové zóny, doplněné novým layoutem a artworky. Hned od samého počátku můžu říct, že úprava zabrala jistě velmi mnoho času. Úroveň detailů v herních úrovních i na hlavní postavě má mnohem větší hloubku, než v původní hře.

Mimo lepší grafiky, zde najdeme nové 3 úrovně, které autor popsal následovně:

Seaside Hill Zone: Ráj plněné palmy a květiny. Když jdete do jeskyně, nebojte se, jen pozor na ty hřeby!
Speedway Cyan Zone: Obří Město pod hvězdným nebem. Zde můžete běžet tak rychle, jak jen zvládnete. Ale nezapomeňte přeskakovat nepřátele!
* Dream Gate Zone Tajemný hrad létající v oblacích. Užívejte si tuhle cestu, ale nespadněte.

Sonic 2 ReMastered

Lítají vám v hlavě vzpomínky na dětství? Zkuste si hru stáhnout a trochu se s ním proběhněte. Myslím, že by se vám hra mohla líbit.

Ke stažení je na stránkách níže a zahrát si jí můžete přes emulátor MasterSystému Fusion na počítači a nebo můžeme jít cestou klasiky. Hru pustíme na reálném hardware. Jako ideální stroj by se mohl hodit aktuálně prodávaný SEGA Master System / Game Gear.

Další
Download
Zdroj
indieretronews.com

Martin Flashback

Na stránky píšu občasné novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Podobné články

Napsat komentář

Back to top button