NovinkySEGA

Sonic 2 ReMastered, aneb nová a lepší verze Sonic the Hedgehog 2

Jestliže jste fanoušci legendární postavičky Sonic, tak si můžete zahrát upravenou verzi hry Sonic the Hedgehog hry 2 z roku 1992, určenou pro MasterSystem.

Vylepšená verze je od MrCat a byla zveřejněna prostřednictvím webových stránek SHC2016. Tato aktualizovaná verze má 3 zcela nové zóny, doplněné novým layoutem a artworky. Hned od samého počátku můžu říct, že úprava zabrala jistě velmi mnoho času. Úroveň detailů v herních úrovních i na hlavní postavě má mnohem větší hloubku, než v původní hře.

Mimo lepší grafiky, zde najdeme nové 3 úrovně, které autor popsal následovně:

  • Seaside Hill Zone: Ráj plný palem a květin. V jeskyních si dejte pozor na hřeby!
  • Speedway Cyan Zone: Obří město pod hvězdným nebem. Zde můžete běžet tak rychle, jak jen zvládnete. Nezapomeňte přeskakovat nepřátele!
  • Dream Gate Zone: Tajemný hrad létající v oblacích. Užívejte si, ale hlavně nikam nespadněte!

Sonic 2 ReMastered

Lítají vám v hlavě vzpomínky na dětství? Zkuste si hru stáhnout a trochu se s ním proběhněte. Myslím, že by se vám hra mohla líbit.

Hru si můžete stáhnout pomocí odkazu pod článkem a zahrát si jí na počítači a nebo můžete jít cestou klasiky. Hra lze totiž spustit i na reálném hardware. Jako ideální stroj by se mohl hodit z druhé ruky SEGA Master System.

Další
Download
Zdroj
indieretronews.com

Martin Flashback

Na stránky píšu občasné novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Podobné články

Napsat komentář

Back to top button