C64Novinky

Freaky Fish v Deluxe verzi a nově na cartridge

Společnost Bitmap Soft vydává první hru na cartridge. Hra se dodává v hezké krabičce, která obsahuje krásně provedený manuál, samolepky a také plakát o velikosti A4. Hra je dostupná také na kazetě.

Freaky Fish DX je zábavná arkádová hra, ve které hrajete za velikou nafukovací rybu, která se snaží chránit ostatní malé ryby v moři, před zlým rybářem, který disponuje dynamitem. Základním cílem je zachytit dynamit tím, že na něj vyfouknete bublinu a tu pošlete na hladinu. Pokud je to možné, tak rovnou na rybářskou loď. Hra má velmi pěknou grafiku, připomínající styl kreslených filmů.

Freaky Fish v Deluxe verzi a nově na cartridge

Na co se v této verzi můžeme těšit?

  • 5 nových úrovní s arktickou tématikou
  • celkem 30 herních úrovní
  • aktualizovaná hudba (především rozšířená melodie v bonusové hře)
  • vylepšení verze pro systém NTSC, aby se animované „vlny“ z verze PAL dostaly na vrchol jezera
  • přidání extrémně vzácné zelené plechovky k bonusovým hrám (dává 500 herních bodů)
  • nová úvodní obrazovka a další drobné změny

Freaky Fish v Deluxe verzi a nově na cartridge

Hru naprogramoval tým, který se jmenuje Design/Chaos a vydal v předchozí době na C64 také hry Dodonuts a Ewe Woz ‚Ere. Preferujete cartridge a nebo dáte radši přednost kazetě?

Zdroj
bitmapsoft.co.uk

Martin Flashback

Na stránky píšu občasné novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Podobné články

Napsat komentář

Back to top button