NovinkySEGA

Mega R-Type DEMO v1.3 pro Mega Drive

Před pár týdny byla aktualizována demoverze známé střílečky R-Type pro 16bitové konzole od společnosti SEGA, která přináší mnoho novinek.

Příběh

Galaxie je ve velkém nebezpečí: odporná stvoření z říše Bydo se vydala napříč vesmírem, aby napadla a dobyla naši mateřskou planetu. Liga na obranu planety Země si vás vybrala jako pilota vesmírné stíhačky R-9 „Arrowhead“.

Pomocí plazmového děla se budete prodírat nekončícími vlnami nepřátelských smrtících strojů. Osud Země na vás závisí. Tak se rychle připoutejte, položte prsty na spouště a sestřelte všechny protivníky z oblohy!

R-Type je série stříleček, kterou vyvinula a vydala společnost Irem pro arkádové systémy a domácí herní platformy. První díl série, R-Type, byl vydán v roce 1987 a následovalo několik pokračování pro další platformy.
Hra R-Type byla dostupná pro 8bitové herní konzole SEGA Master System, avšak na jejich výkonnější nástupce nikdy oficiálně nebyla vydána. Až nyní, po desítkách let, je dostupná neoficiální verze pro Mega Drive.

Demo 1.3

Toto demo obsahuje:

  • 6 úrovní se dvěma bossy
  • vylepšený režim okamžitého respawnu s 2sekundovou neporazitelností
  • byla vylepšená kvalita většiny zvukových efektů
  • přidány byly některé chybějící animace střel
  • loď je nyní o něco rychlejší a zrychluje také rychleji (až o 8 úrovní)
  • lepší časování pro PAL stroje

Kompletní release notes najdete na stránce se hrou.

Zdroj
theroboz.itch.io

Martin Flashback

Na stránky píšu občasné novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Podobné články

Napsat komentář

Back to top button