AmigaInternetNovinky

Roadshow 1.15

Po mírném zpoždění je nyní dostupná bezplatná aktualizace TCP/IP stacku Roadshow 1.15 pro všechny zákazníky.

Co je nového

Aktualizace obsahuje zlepšení instalačního procesu a také vylepšenou dokumentaci. Původní dokumentace byla v roce 2014 ještě přehledná, ale postupem času ztrácela na přehlednosti. Nyní je rozdělena na sadu kratších souborů, kde je každý zaměřený na jeden aspekt aplikace. Na žádost komunity byla přidána také nová dokumentace, která podrobně popisuje všechny soubory instalované pro Roadshow.

Původní instalační skript, který kombinoval několik úkolů, byl rozdělen do několika jednotlivých skriptů. Pomocí aktualizovaného skriptu je možné provést upgrade starší instalace Roadshow (verze 1.9-1.14) a také upgrade demoverze na komerční verzi.

Roadshow
Roadshow, Amiga Onlineshop
Roadshow je TCP/IP stack pro počítače Amiga, který umožňuje těmto počítačům připojit se k internetu a používat síťové aplikace, jako jsou webové prohlížeče, e-mailové klienty a FTP programy.

Byly přidány nové příkazy pro automatické vyhledání a instalaci konfiguračních souborů síťových zařízení a opravu chyb v konfiguračních souborech Roadshow.

Poprvé je k dispozici ‚kompaktní‘ instalační obraz disku Roadshow (1,76 MB), obsahující ‚zredukovanou‘ verzi instalačního archivu. Tato instalace obsahuje jen soubory aplikace a vynechává rozsáhlou referenční dokumentaci.

Aplikace Roadshow je dostupná ve třech formátech:

  • digitální download 25 EUR
  • CD-ROM 29,90 EUR
  • USB karta (FAT32 formát) 29,90 EUR

Byly provedeny také opravy chyb a přidána menší vylepšení, které jsou podrobně popsány v instalační dokumentaci. Od této verze Roadshow všechny příkazy (zejména ftp, wget a tcpdump) korektně fungují pod Kickstartem 2.04, za předpokladu, že je k dispozici pro běh programu dostatečná paměť.

Dostupnost

Nová verze Roadshow je ke stažení již nyní. Pro stažení je potřeba se přihlásit do svého účtu na amigashop.org a tam si stáhnout aktualizovanou verzi.

Další
roadshow.apc-tcp.de

Martin Flashback

Na stránky píšu občasné novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Podobné články

Napsat komentář

Back to top button