InternetNovinky

Objednejte si pizzu a zahrajte si PacMana

Zajímavou akci rozjela společnost PizzaHut. Příležitost se najíst a při tom si i něco zahrát. Na krabici pizzy najdete herní mapu legendárního PacMana od společnosti Namco.

Kampaň Newstalgia bohužel dostupná u nás není, ale pouze v USA. Jedná se o limitovanou edici krabic, kde lze díky AR technologii se vrátit o několik let zpět a zahrát si nesmrtelného PacMana. Ale i tak vám nikdo nebrání si pizzu objednat..a zahrát si ho můžete i bez krabice, informaci najdete na konci článku. 

Koupíte si tu největší pizzu, naskenujete mobilním telefonem unikátní QR kód z krabice, kde je natištěné bludiště. Zajímavostí je, že své dosažené skóre můžete sdílet pomocí hashtagů #Sweepstakes a #PizzaHutARcade na sociální síti Twitter. Lákadlem pro mnoho uživatelů bude určitě soutěž o arcade automat.

To je Amerika, u nás se musíme spokojit s možností navštívit internetovou stránku https://pacman.hutarcade.com a zde naskenovat kód pro spuštění PacMana v AR módu, ale bez výše jmenované pizzy.

Objednejte si pizzu a zahrajte si PacMana

Líbí se vám tato akce? Také by vás zaujalo, kdyby nějaké retro připomínky běžely i u nás?

Další
WWW
Zdroj
businessinsider.com

Martin Flashback

Na stránky píšu občasné novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Podobné články

Napsat komentář

Back to top button