C64Novinky

Sběratelská edice Rescuing Orc

Juan J. Martinez je opravdu multiplatformí programátor. Prvně vydal velice příjemnou hru Magica na Amstrad (hra obsahovala 50 úrovní arkádové plošinovky).

Sběratelská edice Rescuing Orc

Nyní obrátil svou pozornost na počítače Commodore. C64 a C128 se dočká hry „Rescuing Orc“. Hra bude k dispozici volně ke stažení a také ke koupi ve speciální sběratelské edici. Zde budete mít na starosti ozbrojeného goblina, který se snaží zjistit, co se stalo s jeho nejlepším přítelem Orcem, který se neukázal již několik týdnů! A to je určitě podezřelé.

Sběratelská edice Rescuing Orc

Rescue Orc si bere inspiraci z her Castlevania nebo Zelda 2. Nalezneme zde 5 úrovní, 12 druhů nepřátel, slušný příběh a úvodní obrazovku od Vanja Utne. Hra by měla vyjít 23.08.2017. Sběratelská edice může být již předobjednána. Snad se Juanův první C64 projekt vydaří a my se budeme těšit na nějaké další pokračování.

Sběratelská edice:

  • 5.25 „disketa nebo kazeta
  • MicroSD karta s obrazem disku pro C64/PC/ Mac, zvukové stopy ve formátu MP3 atd.
  • Krabička s kufříkem
  • 8-stránkový manuál DIN A5 (anglicky)
  • Samolepky
  • Plakát
Další
EshopHomepage
Zdroj
indieretronews.com

Martin Flashback

Na stránky píšu občasné novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Podobné články

Napsat komentář

Back to top button