AtariNovinky

Stunt Car Racer míří i na Atari XL/XE

Ze všech her, které jsem kdy hrál na starších počítačích, tak se dle mého mého názoru jednalo o jednu z nejlepších závodních her, které vznikly. Sice se jednalo o velmi divoké kousky, které jste museli projet, ale zase na druhou stranu to nebylo až moc jednoduché a hra vydržela na velmi dlouhou dobu. A to vše měl na svědomí Geoff Crammonds. Stunt Car Racer se po letech také podívá i na Atari platformu.

Stunt Car Racer míří i na Atari XL/XE

Prožeňte na svém Atari šíleného závodníka, který se vydává na ještě více šílené tratě, které vypadají, jako by je navrhoval designér horských drah. Hru si určitě nenechte ujít, jedná se o parádní port.

Port je prakticky dokonalou kopií C64 verze, ale nalezneme zde i několik vychytávek. Vyšší snímková frekvence a generování QR kódu pro „High Score Cafe“ (v „Hall of Fame“ stiskněte „1“-„8″ pro QR kód nejlepšího kola, [OPTION]+“1“-„8“ pro závodní čas, [ESC] pro opuštění QR obrazovky) je asi největší změna. Hra je PAL & NTSC kompatibilní.

Jak se vám hra líbí?

Další
AtariAgeDownload
Zdroj
indieretronews.com

Martin Flashback

Na stránky píšu občasné novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Podobné články

Napsat komentář

Back to top button