NintendoNovinky

Devět levelů intenzivní akce s robotem Trophym

A je to tady, svět je zase v ohrožení. Tentokrát se nejedná o planetu Zemi, ale v problémech je planeta Gearus 9. Neznáte? Nevadí, máte možnost poznat.

Nebude to vůbec jednoduché, musíte zachránit mírumilovnou planetu Gearus 9 před zlými machinacemi lorda Q v mnoha různých a náročných úrovních.

Jak se dostat na Gearus 9? Před Brnem zvolit směr na Mikulov a pak je to prý už kousek. Nebo to bylo jinak?

Takže vás čeká klasické běhání, skákání a při tom všem budete sbírat obligátní powerupy a jen tak mimochodem si to rozdáte s největšími bossy, které můžete na NES potkat. Hra obsahuje devět úrovní, různorodá prostředí s mnoha ukrytými lokacemi, systém hesel a také devět našláplých bossů.

Devět levelů intenzivní akce s robotem Trophym

To vše je možno zakoupit ve formě downloadu a kdo se s tím nespokojí, může volit klasickou cartridge. Zde je zaručena kompatibilita s originálním hardwarem, na klonech nemusí korektně běhat.

Poštovné mimo USA je 18 USD, a to nepočítám další poplatky, protože USA nejsou součástí eurozóny. Cena za download je stanovena na 10 USD a catridge jde zakoupit za kulervoucích 60 USD. No..poslední volba se docela prodraží.

Další
WWW
Zdroj
indieretronews.com

Martin Flashback

Na stránky píšu občasné novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Podobné články

Napsat komentář

Tip na další článek
Close
Back to top button