Novinky

Suite Macabre – Špičková adventura se brzy objeví na MSX

Pokud hledáte kvalitní hru na platformu MSX, která vám bude dělat společnost při zimních večerech, možná vás bude zajímat brzy vydaná hra od společnosti MICROMANCERS.

Suite Macabre je dobrodružná hra, ve které budete ovládat plachého výzkumného asistenta při hledání svého mentora Dr. Kowalského, který zmizel v opuštěném hotelu Dunwich.

Suite Macabre - Špičková adventura se brzy objeví na MSX

Vaším úkolem bude prohledávat hotel Dunwich a starat se o podivné a znepokojivé bloudící (po)tvory, kteří se vyskytují v mnoha nebezpečných místnostech, které budete muset projít. Abyste dosáhli svého cíle a našli Dr. Kowalského, budete muset komunikovat s okolím, sbírat zvláštní předměty a ty používat na těch nejpodivnějších místech hotelu. Cestou klasicky narazíte na spoustu bossů, se kterými budete muset bojovat na život a na smrt v nezapomenutelných bitvách mezi světlem a temnotou.

Zdroj
indieretronews.com

Martin Flashback

Na stránky píšu občasné novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Podobné články

Napsat komentář

Back to top button