NintendoNovinky

Adventure Dead Tomb přichází na Nintendo Switch, Xbox a NES

Brzy bude k dostání nová adventure. U této hry je zajímavé, že bude vydána na herní konzole Nintendo Switch, Xbox a také překvapivě i na Nintendo NES!

Příběhová zápletka
Váš zaměstnavatel vás posílá na studii, která vás přenese zpět v čase, ale jak se to tak stává, ocitnete se ve vážném problému.

Porucha ve vaší lodi vás přinutí přistát v Egyptě roku 1300 př. n. l., kde naštěstí spatříte obrovskou pyramidu, na kterou můžete zaparkovat svůj stroj (inu, takové klasické místo pro parkování vesmírné lodi).

Měla by to být snadná oprava. Takovou jste už dělali několikrát. Mělo by to trvat jen krátce, než se vrátíte na svou plánovanou cestu. Vojáci faraona Setiho I. ale zjistí, že jste se objevili v jejich zemi, a vezmou věci do vlastních rukou. Uběhne nějaký čas a probudíte se s obrovskou boulí na hlavě a hluboko uvnitř pyramidy…kterou jste asi už někde viděli (tomu se říká trest za parkování na soukromém pozemku).

Tuto zbrusu novou hru si můžete předobjednat na Nintendo Switch a Xbox od 19. ledna a v maloobchodním prodeji vyjde 26. ledna 2024. Dead Tomb bude také prvním fyzickým vydáním pro NES od společnosti 8-Bit Legit, protože hra bude součástí série „Final Edition“, která je omezena na pouhých 300 kopií (stránka už hlásí vyprodáno, odkaz najdete pod článkem).

Další
8bitlegit.comNintendo NESNintendo SwitchXbox

Martin Flashback

Na stránky píšu občasné novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Podobné články

Napsat komentář

Back to top button