Amiga ReviewČasopisy

Wasted Dreams – návod

Na tuhle hru jsme čekali několik let. Několikrát byl vývoj přerušen, dvakrát ukončen, dvakrát změnila vývojáře a producenta, dvakrát byla přejmenována.

Nejprve z Wasted Dreams na Distant Space a potom na žádost hráčů zase zpět na Wasted Dreams. Po dokončení hra musela ještě změnit společnost, která se měla postarat o duplikaci CDček. Po všech těchto útrapách Digital Dreams Entertainment konečně mohli pustit svoji první hru do distribuce. Já jsem pak nad touto hrou strávil tři dlouhé noci a největší radost by mi udělal druhý díl. Proto zapomeňte na recenzi z AR 46/47 a tuhle hru si určitě objednejte! Pokud bych měl sestavit žebříček nejlepších her pro Amigu 68K za rok 1999 do dnešního dne, tak Wasted Dreams s přehledem zvítězí. Ještě poslední drobnost. Doporučuji Vám tenhle návod používat jen v krajním případě a nezkazit si jím zážitek ze hry 🙂

Hra umožňuje hru jednoho nebo dvou hráčů. Tento návod popisuje hru s jedním hrdinou avšak hrají-li dva, postup se téměř neliší a víc hlav na to určitě přijde samo. Nepříliš kvalitní intro můžete přeskočit klávesou Esc nebo tlačítkem myši. Do menu se dostanete také klávesou Esc. Zde jsou nejdůležitější menu OPTIONS, kde lze nastavit hru jednoho nebo dvou hráčů, CONTROLS, kde si nastavíte způsob ovládání. Mě se více osvědčilo ovládání klávesnicí [SHIFT, Alt, směrovky]. Klíčová jsou menu LOAD a SAVE, která doporučuji používat co nejméně! Poslední drobnost, v menu SAVE je i položka pro uložení nastavení OPTIONS.

Wasted Dreams - návod
Začínáme! U ztroskotané lodi můžete slíbit příteli, že na něj nezapomenete, ale hlavně je třeba se vybavit pro další pobyt na této planetě. Lékárnička, navigátor a vaše první laserová pistole to jistí. Vpravo narazíte na vaše první 3 vetřelce. Nejsou vůbec přátelští – zastřelit! Raněného vetřelce dejte s lékárničkou dohromady a on vám předtím než zmizí dá laserový kráječ, představí se jako Udraaw a poprosí vás o záchranu svého přítele. Potom to vezměte směrem na západ a každého vetřelce co potkáte okamžitě zastřelte. Buď Vy, nebo on. Zásobníky, které zůstávají u mrtvých berte, nábojů není nikdy dost. U vodopádu vezměte krumpáč, který tu zůstal po teleportovaném vetřelci. Potom to vezměte směrem jihovýchodním až k muži co opravuje vesmírnou loď. Za navigátor od něj dostanete první kartu [supply card]. Ted zpět k jeskyni, kousek po proudu a pak přes řeku. Směrem na sever, až k dolu chráněnému sílovou stěnou. Stále platí pravidlo mrtvý vetřelec, dobrý vetřelec. U dolu vezměte z pásu dva vzorky hornin. A teď doleva ke generátoru. [Supply card] bohužel není určena pro tyto dveře. Tak jen vyzkoušejte co se stane, hodíte-li vzorek hnědé horniny do otevřeného otvoru. Požár a následná explose potěší. Dva pracovnicí, kteří vás až do požáru ignorovali na vás nyní zaútočí. Co se dá dělat. Přece se nenecháte zastřelit. Vše musí proběhnout velice rychle. Na důl mezitím zaútočila trojice vetřelců, kteří si tím koledují o smrt. Pří výbuchu došlo k přerušení dodávky energie a důl je nyní bez štítů. Směle vstupte a promluvte si s obsluhou. Jeden z mužů vás požádá abyste vrátil Paulovi knihu, v které si náhodou zapomněl svoji žlutou ID kartu. Druhého muže ujistíte, že s výbuchem nemáte nic společného a vše svedete na vetřelce. On vás pošle pro ochranku. Ani žlutá ID karta do dveří u generátoru nepasuje. Důvěřivec, kterého jste před chvílí obelhali, snese i další lež. Stačí jen vysvětlit, že vy jste vaši dveřní kartu ztratili v tom zmatku při útoku a tak vám půjčí svou.

Za dveřmi najdete první terminál. Tam se dozvíte, že návrat lodi ExplorerFX2 na Zemi byl úspěšně přerušen – nikdo nepřežil. Hmm. Něco je jinak. V této místnosti si také můžete doplňovat energii vašich štítů. Dveře do vojenského komplexu vám ochranka otevře až po kontrole žluté ID karty. Teď však zpět přes řeku do jeskyně u vodopádu. V jeskyni se dejte druhou odbočkou doleva a přes několik vetřelců projděte až na konec. Tam bude nejlepší vyřadit malý reaktor laserovým kráječem. Teď zpět do hlavní chodby. Pozor na agresivní černé koule. Na konci první odbočky naleznete uvězněného Udraawova přítele. Stačí vyřadit i druhý reaktor a je volný. Představí se jako Harrawie a vybídne vás, abyste ho následovali. Vyvede vás z jeskyně a potom doprava na výběžek, kde by se na vás, pokud jste toto místo předtím nevyčistili, měli vrhnou dva vetřelci. Potom se dejte do rozhovoru s Harrawiem a on vám prozradí některé základní informace o životě vetřelců. Rozhovor přeruší další dva vetřelci, kteří se teleportují blízko vás. Když už budete v tom zabíjení, bude lépe se zbavit i dvou dalších na protějším břehu, aby vás nerušili při dalším rozhovoru. Harrawie však už jen dodá že hrozně spěchá, ukáže vám skrytý můstek a teleportuje se pryč. Zůstane po něm na zemi pouze kovová tyčinka. Na druhém břehu naleznete skrytou zeď. Několik výstřelů odstraní keře a objeví se kovové dveře. Na ty bude nejlepší zkusit Harrawieho tyčinku. Ve skrytém opuštěném táboře naleznete jen kovovou krabičku a prázdnou plechovku. Tu naplňte vodou tam, kde jste přeplavovali řeku a opět do jeskyně. Bude stále ostražití, protože se na místa, kde jste už všechny zabily, mohou teleportovat další. V jeskyni zabočte do třetí odbočky, projděte skrze zabezpečovací zařízení, oheň uhaste vodou z plechovky a vetřelce pošlete k zemi. V místnosti na konci najdete střelný prach a detonátor. Váš kurz práce s výbušninami se právě výborně hodí. Z kovové krabičky, střelného prachu a detonátoru bude skvělá bomba. Každý terorista by na vás byl hrdý. Teď můžete vyrazit přes řeku do vojenského tábora. Nezapomeňte doplnit energií štítů!

Wasted Dreams - návod
V táborech se můžete rozhodnout, zda provokovat ochranku a střílet na potkání, nebo zabíjet jen z nutnosti. Na hlavním nádvoří se vydejte do dveří proti vám a rovnou do baru po levé straně. Tam potkáte Paula. Vraťte mu jeho knihu, ale ID kartu zapřete. On vám předá žlutou kartu od skříňky pro Andrewa. Pokračujte do dveří na konci hlavní chodby, kde se vám s touto kartou podaří otevřít jedna ze skříněk, které jsou ve stěně u každého lůžka. Andrew vám předal omylem svoji kartu místo Paulovy a tak získáte důstojnickou uniformu. S tou se budete moci pohybovat po areálu daleko volněji. Ven z budovy na hlavní nádvoří a do dveří vpravo od vchodu, kterým jste vstoupili do vnitřního vojenského prostoru. V místnosti, kde se testují nové plazmové zbraně, vezměte prázdnou nábojnici a vydejte se doprava do skladiště. Tam vyměňte důstojnickou uniformu za plynovou masku a opilci dejte plnou láhev, která stojí vzadu na bednách. Tím ho úplně zrušíte a můžete se vydat pryč. Na hlavním nádvoří se dejte doleva. Objevíte zamčené dveře a vedle nich ventilační systém. V této místnosti se nalogujte do aktivního terminálu a otevřete tak dveře ve vedlejší místnosti. Jakmile tam vstoupíte, obsluha se vám pokusí z tohoto prostoru vykázat. Co se dá dělat. Vy dovnitř musíte. Děláte to samozřejmě opravdu neradi, ale když nesouhlasí, musí zemřít. Objevíte místo, kde v pravidelných intervalech vyvěrá koncentrovaný smrad. Mezi intervaly naberte puchnoucí směs do prázdné nábojnice a tu pak vložte do ventilace vedle zamčených dveří. Stačí chvilinku počkat a … Dveře se rozletí a vyběhne z nich přiotrávený člověk. Než se mu udělá líp, zastřelte ho. Nasaďte si masku a projděte dveřmi.

V první místnosti prohlédněte ležící těla a teleportujte se do laboratoře. Tam pomocí druhého terminálu otevřete zásobníky A i B a vezměte z nich nádobu s kyselinou a nějaké pilulky. Ty by mohly pomoci opilci ze skladiště. Dříve než se tam vydáte, doplňte si štíty na maximum! Antipíjácké pilulky opilce zvednou na nohy rychleji, než jakýkoliv energy drink. On vám za to řádně vynadá. Nejlepší bude ho upozornit, že máte kartu [supply card], kterou lze otevřít všechny bedny s alkoholem. Z opilce se vyklube důstojník, který vás pozve někam, kde nebudete nikým rušeni. Následujte ho až do přísně střežené budovy. Tady se vám bude určitě hodit karta s vysokou prioritou, kterou si majitel ihned po příchodu odložil na stůl. Teď si můžete vybrat řešení podle svého gusta. Násilnější povahy důstojníka bez řečí odstřelí, vychytralejší mu nabídnou jinou kartu než jste mu slíbili. To se mu nejspíš líbit nebude a celá scéna skončí opět střelbou. Holubičí povahy mu dají správnou kartu a protože je již téměř vyčerpaná, důstojník se ji pokusí znovu nabít. Jedná se o velmi delikátní operaci a nepřeje si, abyste ho nadále vyrušovali. Jakmile opustíte budovu budete zatčeni. Několik výstřelů vás ujistí, že odpor je marný. Budete uvězněni v přísně střežené budově a jediné co vás ještě čeká je smrt, nebo ne?

Wasted Dreams - návod

Lamelový uzávěr nejde otevřít, ale silná kyselina vylitá na panel hned vedle to jistí. Vstupte do reaktoru. Reaktor je první ryze akční vložkou do hry. Reaktorem probíhají smrtící výboje, kterým je třeba se pečlivě vyhýbat. Podle přiložené mapky spolehlivě najdete podivnou stěnu, se kterou si lehce poradí krumpáč. Objevíte jeskyni, kterou protéká řeka. Jeskyně je nestabilní a jediná cesta ven je vodou. Z nejvyššího místa nad řekou skočte a vyplavete kousek od známého vodopádu. Vzpomínáte si, že ve vaší ztroskotané lodi zůstala ještě jedna zbraň? Je sice malá, ale budete se s ní cítit mnohem bezpečněji. Směrem na jih od místa, kde jste vyměnil navigátor za první kartu s mužem opravujícím jednu z lodí jsou velké kovové dveře. Žádná karta nepasuje, takže zbývá jen hrubé násilí. Po výbuchu bomby zůstane ve dveřích slušná díra a kolem několik úlomků. Nikdy nevíte, kdy se budou hodit. Vevnitř překročte mrtvolu muže, který nepřežil výbuch a zastřelte druhého, který měl před chvilkou víc štěstí. Když ho prohledáte, najdete o něco větší zbraň. Hned budete mít snazší práci. Pomocí terminálu se vám dveře sice otevřít nepodaří, ale aktivujete alespoň teleport. Vedle teleportu si můžete ještě dobít zbraň. Po teleportaci vysvětlíte muži, který se ptá co se děje, že šlo jen o poruchu. On vám neuvěří a teleportuje se nahoru, aby sám vše ověřil. Mezitím rychle zabijte muže u terminálu a počkejte až se ten první vrátí. Zjistil už, co se skutečně stalo a tak musí zemřít také. V levé části jsou dvoje dveře. Otevřít jdou zatím jen jedny a za nimi naleznete v malé místnosti na stole šroubovák. Teleport znovu aktivujete po úpravě terminálu šroubovákem. Je až s podivem, kolik toho umíte, i když zabíjení vám jde stejně ze všeho nejlíp. V pravé části odstraníte šroubovákem kryt a objevíte vstup [pravá místnost, vlevo nahoře]. Tak začíná druhá akčnější část hry.

[MAPA 1] Objevíte se v kanalizaci [označeno písmenem S]. Začněte se brodit do místa označeného číslicí [1]. Vyhýbejte se krabicím plujícím po hladině, které se objevují v rourách ústících do stoky. V případě nutnosti jdou krabice sestřelit, ale je to plýtvání střelivem. Klávesou [M] si můžete vyvolat mapu, která snad trošku pomůže. V místnosti [1] přepněte ventily a vraťte se do místnosti [S]. Odtud do místnosti [2]. Cestou uvidíte první proud vycházející z potrubí. Ten je vždy na čas přerušen a to je právě vaše chvíle. Pokud budete toto bludiště procházet sami tak vězte, že se v něm vyskytují také proudy, které nejsou přerušované a nejde jimi projít. V místnosti [2] zavřete ventil a pokračujte do další zóny [C1]. [MAPA 3] Pokračujte do místnosti [3] ale ne přímo, ale malou oklikou. V místnosti [3] zavřete ventil a dveře, a stejnou cestou se vraťte do první zóny [C1]. [MAPA 1] Přesně stejnou cestou dojděte až do místnosti [1] a přehoďte ventily do původní polohy. Z místnosti se vydejte směrem dolů a na druhé křižovatce se dejte doleva. Pokračujte skrze východ [B1] do další zóny. [MAPA 2] Z [B1] zamiřte dolů a pak nejspodnější cestou do místnosti [4]. Tam otevřete dvoje dveře a postupte do místnosti [5]. V místnosti [5] otevřete jedny dveře a jeden ventil a vraťte se stejnou cestou východem [B1] zpět. [MAPA 1] Odtud se nejkratší cestou vydejte do bodu [C2]. [MAPA 3] V místnosti [6] zavřete ventil a v místnosti [7] levým přepínačem zavřete jedny dveře a jeden ventil. V místnosti [8] otevřete dveře a pak zpět v místnosti [7] vraťte přepínač do původní polohy. Odtud nejkratší cestou do místnosti [9], kde zavřete poslední ventil. Konečně v místnosti [E] otevřete šroubovákem průlez a cesta z tohohle pekla je volná.

Wasted Dreams - návod
Vylezete do místnosti sousedící s tou, ve které jste našli šroubovák. V krabici tu leží páčidla. Jedno určitě unesete. Dveře jdou otevřít sami. Teleportujte se do vstupní místnosti. Tam nezapomeňte doplnit střelivo na maximum a velké dveře, odolné vůči laseru a kyselině, jednoduše vypáčíte. Vstup do výzkumného komplexu je volný.

Zde se dejte úplně doleva dolů a protože nemáte rádi lidi, co si místo práce hrají, zastřelte toho člověka s GameBoyem. Tady bude asi vyřizování účtů na denním pořádku, protože zabití nikoho nezajímá. Když už je mrtvý, tak svoji [locker card] určitě potřebovat nebude. Teď jděte doprava a vstupte do centrální budovy. Vpravo u dveří je terminál, kde se dozvíte, že výstavba výzkumného komplexu má zpoždění a terminály zatím nejsou propojeny do centrální sítě. Pomocí [locker card] vezměte ze skříňky vedle jednoho z lůžek hnědou ID kartu a elektrickou lampu. V téže místnosti je možné také doplňovat střelivo. Vlevo od vchodu je speciální sprcha od firmy Digital Dreams & Co., která očistí vaše tělo. Ihned po této proceduře se vydejte do budovy, u které jste zastřelili hráče s GameBoyem. Do této budovy lze vstoupit jen když jste absolutně čistí a to vám nevydrží nikdy dlouho. Dveře otevřete pomocí hnědé ID karty a pokud projdete kontaminačním testem, druhé dveře vás pustí sami. Teď nastává ten správný čas, aby se ukázalo, jak umíte střílet. Jakmile se přiblížíte k vědci u terminálu, zavolá na vás ochranku. Ta po vás ihned zahájí palbu a vědci začnou házet granáty, které mají tendenci odrážet se od stěn. Předtím doporučuji hru určitě uložit. Pokud přežijete, vezměte [door card], kterou vlastnil vědec u terminálu, prázdnou stříkačku a lékařský scanner. Potom se nalogujte do terminálu a přestože vůbec nevíte, jak to funguje, rozmrazíte vetřelce, který je hned vedle. Ten ani nepoděkuje a teleportuje se pryč. Můžete se rozhlídnout kolem a hned bude jasné, co je předmětem zkoumání této laboratoře. Když zkusíte lékařský scanner na těla zbylých vetřelců, dozvíte se, že nejsou úplně mrtví a že ampule trimminu by jim udělala opravdu dobře. V levé místnosti jsou jen jedny dveře, které otevřete pomocí [door card]. Vědec v místnosti projevuje agresivní sklony a tak bude lépe ho odstranit, aby nepřekážel. Ten přístroj, u kterého stál, vám čirou náhodou umožní vyrobit hned několik různých látek. Naberte trimmin do stříkačky a jako vzorná sestřička ho napumpujte do prvního vetřelce. Ten se probere a bez poděkování se teleportuje pryč. To samé zopakujte i s druhým pacientem. Ten nezmizí hned a po překonání počáteční nedůvěry vám dá za záchranu náramek. Až se teleportuje pryč, vraťte se do levé místnosti a zkuste si pohrát s velkým terminálem. V místnosti, kde jste vyrobil trimmin pro vetřelce, zjistíte, že jste pomocí terminálu pohli s jedním kontejnerem a objevila se tmavá díra někam dolů. I když si posvítíte, hrdinovi se tam vůbec nechce. U přístroje naplňte do stříkačky sérum pravdy, prohledejte tělo mrtvého a vezměte jeho zelenou ID kartu. Opusťte budovu a s pomocí zelené ID karty vstupte do budovy úplně vpravo. Vnitřní dvojité dveře otevřete vložením zelené ID karty do terminálu hned vedle nich. Čas na pořádný masakr. Poté u jednoho z terminálů zjistíte, že už jsou propojeny s centrální sítí a že je hledána neidentifikovaná osoba, která přežila „havárii“ Exploreru FX2. Začínáte být slavný. Do dalšího terminálu se vám nepodaří nalogovat, protože neznáte heslo a jako haker byste se rozhodně neuživil. Zkuste dveře na pravé straně. V místnosti vezměte kabel a doplňte poloprázdný zásobník. Okolostojící vám nabídnou ke kouření Agilleránskou trávu, ale odmítněte. Kouření škodí zdraví. Vyjděte ven a kabel použijte na zamčené dveře. Je to malý trik, který jste se naučili na akademii. Teď jen zablokovat dveře jedním z úlomků, co zbyl po výbuchu bomby a dveře jsou volné. Muže v modrém plášti ihned zabijte a toho v bílém vyslechněte. Protože je to chronický lhář, bude dobré mu pomoci sérem pravdy. Poté se přizná, že je vedoucí výzkumu a prozradí kód ke skříňce ve stěně. Jakmile se k němu otočíte zády, pokusí se vás zabít. Nedejte mu příležitost! V jeho plášti najdete kartu s velmi vysokou prioritou, ve skříňce pár nábojů a speciální ovladač. Takže v této chvíli by se vám měly povalovat po kapsách karty s vysokou prioritou dvě. Nejvyšší čas je použít. Ven z budovy, projděte dveřmi, které jste otevřel páčidlem a opět se teleportujte do podzemí. V pravé části jsou dveře, které byly dosud pevně zavřené. Karta s vysokou prioritou by měla umět otevřít každé dveře. Za nimi najdete ještě jedny, které otevře druhá karta. Ocitnete se v řídící místnosti. Terminál i teleport jsou mimo provoz a tak bude nejlépe požádat o pomoc obsluhu jednoho z terminálů. Namířená pistole a několik výstřelů mu pomůže vzpomenout si, jak obě zařízení zprovoznit. Jakmile to udělá, zabijte ho, nebo se pokusí on zabít vás. V terminálu se dozvíte další informace o Exploreru FX2. Část lidí se vracela z této mise zpět na Zemi s informacemi a novými poznatky. Loď Explorer FX2 byla záměrně zničena plazmovým dělem z povrchu planety. Údaje v nouzové sondě, která se po výbuchu vracela sama na Zemi, byly pozměněny aby vše vypadalo jako srážka lidí s rojem asteroidů a souřadnice kolonie byly změněny tak, aby nemohla být nalezena. Teď je třeba se teleportovat, ale opatrně. Člověk, který se teleportoval při vašem příchodu jistě vyhlásil poplach. Po teleportaci zabijte všechny v místnosti. V terminálu objevíte aktuální novinky. Přežití a přítomnost jednoho z pasažérů Explorera FX2 bylo potvrzeno a jsou prováděna opatření k jeho dopadení. Nejvyšší čas zmizet z téhle planety. V místnosti si můžete dobít štíty, vzít holografický projektor a dovybavit se větší zbraní (konečně). A teď ještě najít raketu.

Wasted Dreams - návod

Ze dveří se vydejte směrem na sever a cestou odstraňte každého, koho potkáte. S novou zbraní to je radost zabíjet. Mezi skalami vás zajmou vetřelci. Během výslechu vás pozná jeden z těch, které jste zachránil. Navzájem si doplníte chybějící části příběhu. Poté jim nabídněte pomoc při vyřazení centrálního počítače, který se nalézá v jedné z věží. Vaši spojenci odlákají pozornost a na vás je ten zbytek. Jakmile vás v jeskyni opustí, vezměte připravenou bombu a vydejte se mezi věže. Dveře do věže spolehlivě odstraní malá bomba. Ještě před vstupem bude nejlépe doplnit si štíty na maximum. Sestupte ze schodů a každého z obsluhy i ochranky zastřelte. Pomocí dvou terminálů v místnosti otevřete dvoje dveře. Projděte jižními dveřmi do dlouhé chodby a zabíjejte na potkání! Celý koridor vyčistěte. Vstupte do nejbližších dveří a místnost „vykliďte“. Zde si můžete opět doplnit štíty a munici. Druhé dveře jsou zavřeny. Ve třetích pomocí terminálu otevřete dveře jež jste před chvílí míjely. Za nimi objevíte první zablokovaný teleport [teleport 1]. Vraťte se zpět do centrální místnosti a odtud se vydejte na sever. Pozabíjejte všechny i v tomto koridoru. Na chodbě objevíte v zásobníku granáty. V první místnosti najdete jen náboje. Druhá místnost obsahuje dva teleporty, které však nemáte povolení použít [teleport 2]. Ve třetí místnosti není nic zajímavého a ve čtvrté najdete u jednoho ze zastřelených kartu do teleportu [lift card]. Pomocí terminálu aktivujte teleport a doplňte náboje. Odtud se vydejte do teleportu [teleport 1]. Cestou dávejte pozor na další útočníky a nezapomeňte se stavit doplnit si štíty a střelivo. Levý teleport aktivujete kartou do teleportu. V chodbě kde se objevíte zabijte všechny útočníky. Terminálem na pravé straně si otevřete dveře na konci chodby a vejděte. Odstřelte pár chlápků a vsupte do dveří vlevo. Abyste nevypadli ze cviku, postřílejte všechny v místností. Pomocí terminálu odjistíte dveře na konci chodby. Ve schránkách objevíte klíč k počítači a náboje. Teď dveře, které jste odjistili. Za nimi je další chodba. První dveře jsou na pravé straně a vedou do dvou místností plných střeliva. V první z nich navíc odblokujte v terminálu další dveře. Postupte chodbou. V levých dveřích jsou jen náboje a tak pokud si neděláte čárku za každou mrtvolu co vyrobíte, můžete je minout. Na úplném konci chodby ústí dveře do další chodby. Projděte do místnosti a zabíjejte. Teď vás čeká předposlední skupinka živých obránců. V široké chodbě na vás házejí granáty z obou stran. Taková drobnost vás ale po tom všem nemůže rozházet. Jednoho po druhém pošlete k zemi a vyberte si cestu k počítači. Vstupu do místnosti s centrálním počítačem brání nepovolaným osobám, jako jste třeba vy, dvě plazmová děla. Ty zaměstnejte střelbou na vaši holografickou podobu a proklouzněte dovnitř. Tady už jen zabít 3 operátory, pomocí počítačového klíče aktivovat manuální režim, nalogovat se jako správce systému a spustit poslední aplikaci autodestrukci. Kousek odtud na vás čeká krásná kosmická loď a závěrečná animace, nejméně o třídu lepší než bylo intro… šťastnou cestu na Zem!

PAVEL STREJČEK

Amiga Review

Články z časopisu Amiga Review jsou publikovány s dovolením vydavatele Michala Suka, majitele společnosti © Atlantida Publishing, s.r.o.

Podobné články

Napsat komentář

Tip na další článek
Close
Back to top button