AmigaInternetNovinkyPC

Nové DLC pro Sensible Soccer

Stadion pulzuje emocemi, když hráči vcházejí na hřiště. Všichni se těší na okamžik, až se vzduchem rozlétne zvuk píšťalky rozhodčího a rozpoutá se další strhující souboj o vítězství.

Tento zápas bude jiný, než předchozí. Při letním západu slunce lehký vánek duje od blízkého moře a nohy fotbalistů se boří do rozpáleného písku..

Sensible Soccer je jedna z nejlepších fotbalových her pro osobní počítače. Po právu je tato herní série oblíbená a aktualizována do dnešních dnů.

Sensible World of Soccer 2020 je k dispozici pro počítače Amiga i PC. Oproti původní hře nabízí mnoho vylepšení – aktualizovanou databázi hráčů a týmů, podporu širokoúhlých monitorů, DLC balíčky, vylepšené zvuky a také možnost si zahrát online.

Sensible Soccer je legendární fotbalová videohra, která byla poprvé vydána v roce 1992 firmou Sensible Software. Tato hra získala velkou popularitu díky svému jednoduchému ovládání a zábavnému hernímu zážitku.

SWOS 2020 byl nedávno aktualizován pro aktuální sezónu 2023/2024. Nově je k dispozici také DLC s jedním z nejlepších alternativních hřišť, které vytvořil Francescomanetti82.

Zdroj
sensiblesoccer.de

Martin Flashback

Na stránky píšu občasné novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Podobné články

Napsat komentář

Back to top button