InternetNovinky

Známý internetový obchod Vesalia končí

Fanoušci retro počítačů budou mít v nabídce o jeden internetový obchod méně. Končí známý prodejce počítačového příslušenství.

Majitel společnosti Vesalia, Guid Does potvrdil Amiga Future postupné uzavírání. Prvním krokem bylo zavření internetového obchodu a místo toho je návštěvník přesměrován na prodejní portál eBay, kde jsou nyní nabízeny ke koupi zbývající zásoby (kde je k nalezení pouze jeden box na HDD, jinak nic dalšího).

Známý internetový obchod Vesalia končí
Vesalia.de, web.archive.org
Pod novinkou si můžete rozkliknout odkaz na archive.org, kde si lze ještě stránky prohlédnout z ledna letošního roku. Bohužel se mi nikde nepodařilo najít důvod ukončení provozu.

Obchod jsem v minulých letech osobně využíval ke koupi různého počítačového příslušenství, jako byly turbokarty, joysticky a další drobnosti. Nikdy jsem neřešil žádné reklamace a byl spokojený s jejich službami.

Jestliže znáte nějaké podrobnější důvody uzavření, budu rád za jakékoliv doplnění.

AKTUALIZACE: Důvodem uzavření obchodu by měl být pouze odchod majitele do důchodu (díky za doplnění geek_cz).

Další
www.ebay.deweb.archive.org
Zdroj
amiga-news.de

Martin Flashback

Na stránky píšu občasné novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Podobné články

Napsat komentář

Back to top button