InternetNovinky

N64: a visual compendium – brzy v prodeji

Už jen několik dní nás dělí od vydání první knihy v roce 2024 od vydavatelství Bitmap Books, „N64: a visual compendium“. Tato kniha nabízí fascinující pohled na legendární konzoli Nintendo 64.

N64: a visual compendium - brzy v prodeji
N64: a visual compendium, Bitmap Books

Známé vydavatelství Bitmap Books pokračuje ve své tradici vizuálních kompendií a nabízí bohatě ilustrovanou kroniku konzole N64. Za pár dní, 4. března se začne prodávat její nejnovější titul. Kniha je plná profesionálně pořízených screenshotů a portrétů více než 150 titulů, které definovaly N64. Od klasik jako „Super Mario 64“ a „The Legend of Zelda: Ocarina of Time“ po méně známé hry jako „Beetle Adventure Racing“.

N64: a visual compendium - brzy v prodeji
N64: a visual compendium, Bitmap Books

N64 představovalo pro společnost Nintendo významný krok do 3D éry videoher. Kniha nabízí podrobný pohled na tento přechod prostřednictvím rozhovorů s vývojáři a hloubkových analýz. Odhaluje příběh konzole, která přinesla některé z nejlepších her všech dob, a zároveň období plné výzev pro jednu z nejslavnějších zábavních společností na světě.

Nintendo 64, je herní konzole páté generace, která byla uvedena na trh 23. června 1996 v Japonsku a zaznamenala celkový prodej skoro 33 milionů kusů. Tato platforma je známá díky revolučnímu přechodu k 3D grafice a vzniklo pro ní mnoho nejikoničtějších her své doby, včetně titulů jako „Super Mario 64“ a „The Legend of Zelda: Ocarina of Time“.

O knize

Na 436 stránkách najdete bohatou sbírku fotografií hardwaru a obsah knihy je obohacen o exkluzivní rozhovory s významnými osobnostmi herního průmyslu a profily her, na nichž se podíleli jejich vývojáři nebo herní novináři s hlubokým vztahem k N64. Předmluvu napsal David Doak, spolutvůrce her „GoldenEye 64“ a „Perfect Dark“. Kniha tak přináší jedinečný pohled na příběh konzole, který nebyl nikde jinde vyprávěn.

N64: a visual compendium - brzy v prodeji
N64: a visual compendium, Bitmap Books

„N64: a visual compendium“ je nezbytnou koupí pro každého, kdo má vřelý vztah k společnosti Nintendo nebo historii retro videoher. Nabízí unikátní pohled na inovativní období 90. let, kdy se Nintendo muselo přizpůsobit nové éře videoher.

Zdroj
bitmapbooks.com

Martin Flashback

Na stránky píšu občasné novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Podobné články

Napsat komentář

Tip na další článek
Close
Back to top button