NovinkySEGA

Rocket Panda: Nová hra pro Mega Drive na Kickstarteru

Fanoušci retro her se mohou radovat, protože na Kickstarteru probíhá kampaň na financování vývoje nové hry pro herní konzoli SEGA Mega Drive s názvem Rocket Panda.

Za vývojem stojí týmy Space Pants Games a Mega Cat Studios, a na Kickstarteru se snaží získat prostředky potřebné k dokončení vývoje. Nyní chybí 17 dní do konce kampaně a již byl splněn cíl 15 000 USD.

Dle posledních informací je vidět, že kampaň je úspěšná, další cíl je ve výši 25 000 USD, který by měl přidat dosud nespecifikovanou mini hru.

Hra vás postaví do role Rocket Pandy, která se musí proplétat různými bludišti, vyhýbat se pastem a bizarním nepřátelům, aby našla východ z úrovně. Cestou budete muset zachraňovat malé jezevce (podobný princip byl i ve hrách Gain Ground nebo Sonic 3D Blast od Segy). Na rozdíl od zmíněných her však jezevci také slouží jako štíty chránící vás před útoky. Jak byste očekávali, cílem je zachránit co nejvíce jezevců a dosáhnout vyššího skóre.

Na stránce Kickstarteru je odkaz na demo hry (najdete dole pod článkem), které si můžete stáhnout a vyzkoušet ve svém oblíbeném emulátoru a nebo na skutečném hardwaru s flash kartou Mega Everdrive.

Další
spacepantsgames.itch.io
Zdroj
kickstarter.com

Martin Flashback

Na stránky píšu občasné novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Podobné články

Napsat komentář

Back to top button