AmigaNovinkyPC

SWOS 2020/2021 pro Amigu a Windows

Už je to nějakou dobu venku, ale třeba někteří z vás neví, že je k dispozici aktualizace oblíbeného fotbálku. SWOS, neboli Sensible World of Soccer je založený na poslední oficiální verzi 96-97.

Pamatuji si, když se objevila první FIFA a můj bratr z toho byl neskutečně unešený. Pořád jsem slyšel jenom stále dokola „FIFA, FIFA“ a zvuk dopadajících slin na lino. Jelikož jsem se mu snažil být oporou a zachovat se jako starší a rozumnější bratr, pohrdavě jsem se na něj podíval a něco nepublikovatelného směrem k němu vyprsknul. Uběhl nějaký čas a FIFU jsme měli doma, dokonce v originální verzi.

Hodně disket se v mechanice naší Amigy vyměnilo, hodně nocí v smrdutém a nevětraném pokoji uteklo, holt jsme byli o něco starší a nikdo si výše zmíněného výtvoru na poličce ani nevšiml, padal na něj prach. Proč? Protože jsme pařili s kamarády Sensible. Já si z té doby pamatuji, že jakmile bratr dostal pod kontrolu balón, začal se roboticky řítit k mé bráně a při tom křičel „ano, endy koul a góóóóóóól!“.  Tu hlášku jsem nesnášel, vlastně nesnáším dodnes. Slyšel jsem jí bohužel mockrát.

Život je prostě někdy krutý, a tak to má být..

SWOS 2020/2021 pro Amigu a Windows

Ani po letech hra neztratila své fanoušky, dokonce si můžete zahrát přes internet proti jiným hráčům, hrát ligu a je jedno jestli má soupeř Amigu a nebo PC. Stále vycházejí nové aktualizace. Ano, je to tak.

Nová verze programu Sensible World of Soccer 2020 je k dispozici pro Windows a počítače Commodore Amiga. Aktualizace nabízí mnoho vylepšení, lepší zvukovou stránku (stereo), aktualizovanou týmovou databázi sezóny 2020/2021 a mnoho dalšího!

SWOS 2020/2021 pro Amigu a Windows

Sensible Soccer, původně vydaný na počítače Commodore Amiga, to byla (ne, stále je) perfektní fotbalová záležitost v arkádovém pojetí, který má stále mnoho fanoušků. A zaslouží si to opravdu právem. Jednoduché ovládání pochopí během chvíle každý a díky všem dobře namixovaným aspektům hry se jedná o velmi zábavnou sportovní hru.

Další
sensiblesoccer.deDownload
Zdroj
generationamiga.com

Martin Flashback

Na stránky píšu občasné novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Podobné články

Napsat komentář

Tip na další článek
Close
Back to top button