AmigaNovinky

Super Metal Hero, další zajímavá plošinovka pro Amigu ve vývoji

Blíží se vydání zajímavě vypadající plošinovky na Amigu. K dispozici je ukázka na video portále YouTube.

Ve facebookové skupině Commodore Amiga prolítla informace ohledně nových videí, které ukazují pokrok ve vývoji hry, která by se měla tento rok objevit na našich oblíbených počítačích.

Změna nastala na pozici kodéra, aktuálně má programování na starosti Colin Vella, který vládne Blitz Basicu, hudbu tvoří Tenshu a hru bude publikovat známá společnost Double Sided Games.

Super Metal Hero, další zajímavá plošinovka pro Amigu ve vývoji

Datum vydání zatím není známo, ale je vidět, že od prvního představení se udělalo dost nové práce. Dle nejnovějších informací byla provedena optimalizace hry, aby šla spustit na i holé Amize 1200.

Je to jedna z mála her, která se mi po grafické stránce líbí asi nejvíce. Aktuálně už funguje transformace hráče, rozbíjení okolí, do herních levelů jsou dosazeni noví nepřátelé a mnoho dalších věcí bylo přidáno a upraveno.

Zdroj
indieretronews.com

Martin Flashback

Na stránky píšu občasné novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Podobné články

Napsat komentář

Back to top button