AmstradC64NovinkyZX Spectrum

Crazy Blaster je zábavná hra pro více systémů

Vy a vaše vynikající kosmická loď jste nejdůležitější součástí týmu Tech Wise Astro. Úkolem není nic menšího, než opětovně zachránit vesmír (chtěl bych hru, kde to bude přesně opačně, prosím!).

Nejdůležitější součástí týmu jste asi proto, jelikož se spousta kosmonautů ztratilo neznámo kam a vy je všechny musíte najít. Proto budete navštěvovat různé zapadlé planety a při tom ničit všechny ty ošklivé vesmírné nepřátele, dále je potřeba sbírat všechny důležité předměty, které si budete syslit na základně. Kapišto?
Hra je dostupná pro počítače Amstrad CPC, C64 a ZX Spectrum a je od stejného tvůrce, společnosti Misfit, která také vydala hry jako Super Goatron, Rodman Special Edition a Cheese And Onion.
Proč je většina her o záchraně světa? Boji dobra proti zlu. Nemáte občas chuť být tím zlým?
Hru vydala společnost The Future Was 8bit a je k dispozici ve formě dowloadu (můžete si zvolit vlastní cenu), nebo je k dispozici na kazetách (C64 má možnost i cartridge).

Další
MisfitEshop
Zdroj
indieretronews.com

Martin Flashback

Na stránky píšu občasné novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Podobné články

Napsat komentář

Back to top button