InternetNovinkyPC

Robocop VS Predator

Náš lidský svět se opět dostal na křižovatku času, kde bude záležet na našich hrdinech, zda ho zachrání. Přijde nám někdo na pomoc, nebo budeme muset spolehnout na odvahu a sílu těch, kteří stojí v první linii?

V 90. letech se na herních konzolích utkali jedni z nejznámějších hrdinů/robotů ve hře RoboCop versus Terminátor. Hra neposbírala ve své době nejúžasnější hodnocení, ale do dnešních dní má své věrné fanoušky.

Jestli máte chuť a zájem, máte možnost si zahrát  jakési pokračování v podobě hry RoboCop VS Predator, homebrew titul vytvořený Oscarem Celestinim pro platformu PC.

Robocop se chystá na střet s Predátorem, ale tento mimozemšťan není jediným problémem, kterému bude muset náš udatný hrdina čelit. Přicházejí totiž další potíže z budoucnosti, ale také několik přátel, aby společně vybojovali tuto poslední válku a zachránili budoucnost lidské rasy.

Jak je vidět v galerii, hra neoplývá miliony barev, ale její vizuální háv je v barvách nedělní hrachové polévky (jestli hrachovku nemáte rádi, zvolit můžete i černobílý režim) nápadně připomíná handheld od společnosti Nintendo. Pamětníci ve hře najdou určitě mnoho odkazů na popkulturu z 80. let. A do toho jim bude hrát chiptune soundtrack od Gianlucy Pappalarda.

Hra je ke stažení zcela zdarma, takže hledejte odkaz ke stažení pod článkem.

Zdroj
oscarcelestini.itch.iowikipedia.org

Martin Flashback

Na stránky píšu občasné novinky ze světa retra, jak mi můj čas a život dovolí. Nevyhledávám multiplayer, preferuji nejvíce single player, popř. multiplayer u jednoho počítače. Mým nejoblíbenějším počítačem je Amiga, z novějších konzolí to je Nintendo Wii a Switch.

Podobné články

Napsat komentář

Back to top button